SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
SAMSUNG QE55LS03FAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 109.999,00
Šifra
119913
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung televizor QE55LS03FAUXXH
Dijagonala ekrana55" (139,7 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix (4K UHD)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
100 Hz (144 Hz boost), mat displej
Quantum HDR, HDR 10+
4K AI upscaling
FreeSync Premium
Zvuk
40 W zvučnik
2.0.2 ch
Dolby Atmos
Q-Symphony
Adaptive Sound Pro
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
1 x USB-C
1 x RJ-45 (LAN)
1 x RF In
1 x RS-232C
1 x CI
1 x Digital Audio out
Smart
Bixby
SmartThings Hub
Ostalo
27 evropskih jezika
VESA standard: 200 x 200 mm
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije114 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1237,9 x 743,4 x 227,8 mm
Dimenzije bez postolja1237,9 x 708,8 x 24,9 mm