SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
SAMSUNG QE50Q7FAAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 69.999,00
Šifra
120203
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung QLED televizor QE50Q7FAAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix (4K UHD)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Q4 AI Processor
osvežavanje: 50 Hz
Quantum HDR, HDR 10+
HDR Brightness Optimizer
4K Upscaling
Mega Contrast
Supreme UHD Dimming
Contrast Enhancer, Motion Xcelerator, Color Booster Pro
Filmmaker Mode
Zvuk
20 W, 2 ch
OTS Lite
Adaptive Sound
Q-Symphony
Audio Pre-selection Descriptor
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LANda
Priključci
3 x HDMI
1 x USB-A
1 x RJ-45 (LAN)
1 x RF In
1 x Sat in
1 x CI+
Smart
Bixby
SmartThings Hub
Web Browser
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi-View
Apple AirPlay
Daily+, Generative Wallpaper, Storage Share
Gejming
ALLM, Game Motion Plus, AI Auto Game Mode, Super Ultra Wide Game View, MiniMap Zoom
Gaming Hub
HGiG
Embeded POP
EPG
27 evropskih jezika + Ruski
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije69 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1120,3 x 694 x 237 mm
Dimenzije bez postolja1120,3 x 647 x 60 mm