SAMSUNG QE50Q60DAUXXH
SAMSUNG QE50Q60DAUXXH
SAMSUNG QE50Q60DAUXXH
SAMSUNG QE50Q60DAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 52.999,00
Šifra
104927
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung televizor QE50Q60DAUXXH
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana4K (3840 x 2160 pix)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
50 Hz
Quantum Lite Processor 4K
Quantum HDR
HDR 10+
Zvuk
Q-Symphony
OTS Lite
20 W 2 ch zvučnici
WiFida
Bluetoothda
LANda
Priključci
HDMI x 3
USB-A x 2
RJ-45 x 1
Smart
Bixby
Alexa
Ostalo
VESA standard200 x 200
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije72 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1118,3 x 681,7 x 224 mm
Dimenzije bez postolja1118,3 x 644,1 x 25,7 mm