SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
SAMSUNG QE43Q8FAAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 59.999,00
Šifra
120709
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
50 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung QLED televizor QE43Q8FAAUXXH
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix (4K UHD)
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTizen
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Q4 AI Processor
osvežavanje: 50 Hz
Quantum HDR+
HDR 10+
Contrast: Dual LED
Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
Contrast Enhancer
Motion Technology: Motion Xcelerator
Smart Calibration: Basic
Picture Upscale: 4K Upscaling
HDR Brightness Optimizer
Color Booster Pro
Filmmaker Mode
EyeComfort Mode
Zvuk
snaga: 20 W RMS
2 CH
Object Tracking Sound: OTS Lite
Q-Symphony
Opis prethodnog odabira zvuka
Active Voice Amplifier
Adaptive Sound: da (Adaptive Sound+)
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB-A
RF in
Sat in
CI+
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI Maximum Input Rate4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
HDMI Audio Return ChanneleARC/ARC
Smart
Bixby
Glasovna interakcija na daljinu
Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web Browser
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote
Samsung Health: da (GB,IE only)
Universal Guide: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On, Tap View
Multi-View: do 2 videa
Apple AirPlay: da (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+
Storage Share
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Generative Wallpaper
Karaoke Mic
Gejming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
Super Ultra Wide Game View
MiniMap Zoom
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)- HGiG
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
Art Store
Embeded POP
EPG
27 evropskih jezika + Ruski
Eco Sensor
Auto Power Saving
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije51 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem965,5 x 614,7 x 198,4 mm
Dimenzije bez postolja965,5 x 559,4 x 25,7 mm