SAMSUNG QE100QN80FUXXH
SAMSUNG QE100QN80FUXXH
SAMSUNG QE100QN80FUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 749.990,00
Šifra
124705
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
Neo QLED
Dijagonala ekrana
100" [ 254 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
100 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung NeoQLED televizor QE100QN80FUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana100" (254 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix 4K
Tehnologija ekranaNeoQLED
Operativni sistemTizen™ Smart TV
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 100 Hz (do 144Hz)
pokretač slike: NQ4 AI Gen2 procesor
HDR (visoki dinamički opseg): Neo Quantum HDR
HDR 10+: da (ADAPTIVE/ GAMING)
AI skaliranje: 4K AI Upscaling
kontrast: Quantum Mini LED
širok ugao gledanja
mikro zatamnjenje: Supreme UHD zatamnjenje
povećanje kontrasta: Real Depth Enhancer
Motion tehnologija: Motion Xcelerator 144Hz
Smart kalibracija: Osnovna
Filmmaker režim (FMM)
Supersize Picture Enhancer
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Color Booster Pro
AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
EyeComfort režim
Zvuk
izlaz za zvuk (RMS): 30 W
tip zvučnika: 4CH
Dolby Atmos
zvuk koji prati predmet: OTS Lite
Q-Simfonija
opis prethodnog odabira zvuka
aktivan pojačivač glasa: da (Active Voice Amplifier Pro)
prilagodljiv zvuk: da (Adaptive Sound Pro)
360 Audio
WiFi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB-A
RF ulaz (zemaljski / kablovski ulaz): 1/1(uobičajena upotreba za zemaljski signal)/1
1 x RJ-45
1 x Digitalni audio izlaz (Optički)
1 x CI+(1.4)
HDMI (Visoka brzina kadrova)4K 144Hz (za HDMI 1/2/3/4)
Anynet+ (HDMI-CEC)
HDMI audio povratni kanaleARC
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Samsung TV Plus: da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Web pretraživač
radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT-senzora / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Multi-View: do 2 video-zapisa
Apple AirPlay: da (bez Olandskih ostrva, Farskih ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
Daily+
zajedničko skladište
Live Translate: da (DE, GB, FR, ES, IT)
Click to Search: da (DE, GB, FR, ES, IT)
generativna pozadina
karaoke Mic
Gejming
auto game režim
Game Motion Plus
Dinamična crna EQ
VRR
okružujući zvuk
super ultraširoki prikaz igre
Mini Map Zoom
FreeSync Premium Pro
Light-sync: da (AT, BE, DK, FI, FR, DE, IT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB)
Gaming Hub: da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI automatski režim igre
Art Store
Ugrađeni POP
EPG
IP kontrola
OSD jezik27 evropskih jezika + ruski jezik (samo ako je povezan sa mrežom u EE, LV, LT)
Eko-senzor
Automatsko isključivanje napajanja
Automatska štednja energije
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije175 kWh/1000h
NapajanjeAC 220-240 V~/50 Hz
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem2229,8 x 1332,4 x 415,4 mm
Dimenzije bez postolja2229,8 x 1273,4 x 57,4 mm