SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
SAMSUNG MRE85R85HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 509.990,00
Šifra
141581
Dijagonala ekrana
85" [ 216 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE85R85HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana85" (216 cm)
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K,SECAM-B/G, D/K, L/L'
osvežavanje: 144 Hz VRR (100 Hz Native)
Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR+
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 30 W
sistem - 2.0 ch
izlaz glavnog zvučnika -15W+15W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 2CH
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
ConnectShare™
MBR Support
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije129 kWh/1000h
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem1888,8 x 1123 x 369 mm
Dimenzije bez postolja1888,8 x 1083,2 x 52,5 mm