SAMSUNG MRE75R95HATXXH
SAMSUNG MRE75R95HATXXH
SAMSUNG MRE75R95HATXXH
SAMSUNG MRE75R95HATXXH
SAMSUNG MRE75R95HATXXH
SAMSUNG MRE75R95HATXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 599.990,00
Šifra
141579
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Osvežavanje ekrana
165 Hz
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE75R95HATXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Androidne
Tjuner2 x DVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K,SECAM-B/G, D/K, L/L'
osvežavanje: 165 Hz VRR (100 Hz Native)
Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR Pro
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 165Hz
Picture Upscale - 4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer - AI Motion Enhancer Pro
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 70 W
sistem - 4.2.2 ch
izlaz glavnog zvučnika -10W+10W
izlaz vufera - 10W+10W
izlaz visokotonca - 10W+10W
izlaz 3D zvučnika - 5W+5W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - Object Tracking Sound
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
FreeSync - FreeSync Premium Pro
HGiG
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije107 kWh/1000h
VESA standard400 x 400
Dimenzije sa postoljem1658,8 x 1019,2 x 349,1 mm
Dimenzije bez postolja1658,8 x 951,9 x 29,8 mm