SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
SAMSUNG MRE75R85HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 354.990,00
Šifra
141582
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
Micro RGB
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE75R85HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMicro RGB
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K,SECAM-B/G, D/K, L/L'
osvežavanje: 144 Hz VRR (100 Hz Native)
Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR+
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering Pro
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Micro RGB Technology
boje - Micro RGB Precision Color 100
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Micro Dimming - Ultimate Micro Dimming Pro
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
filmski mod
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
Adaptivna slika - optimizovana veštačkom inteligencijom/prilagođavanje
Picture Upscale - 4K AI Upscaling Pro
pojačivač slike Supersize
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Micro RGB Color Booster Pro
pojačivač kontrasta
režim za filmskog stvaraoca
režim za udobnost očiju
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 30 W
sistem - 2.0 ch
izlaz glavnog zvučnika -15W+15W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 2CH
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller Pro
Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/2
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Radi sa AI zvučnikom Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič: da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View - do 2 videa
Easy Setup
Apple AirPlay - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+
Now Brief - glasovno/korisničko detektovanje
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
fudbalski režim - AI Fudbalski režim Pro
brzo deljenje
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync - FreeSync Premium Pro
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
Embeded POP
EPG
IP Control
OSD jezici - 27 European Languages + Russian (only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Art Store
ConnectShare™
MBR Support
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije107 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1666,6 x 993,8 x 319,8 mm
Dimenzije bez postolja1666,6 x 957,8 x 52,3 mm