SAMSUNG MRE65R95HATXXH
SAMSUNG MRE65R95HATXXH
SAMSUNG MRE65R95HATXXH
SAMSUNG MRE65R95HATXXH
SAMSUNG MRE65R95HATXXH
SAMSUNG MRE65R95HATXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 409.990,00
Šifra
141580
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
Micro RGB
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
165 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE65R95HATXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMicro RGB
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
Tjuner2 x DVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K,SECAM-B/G, D/K, L/L'
osvežavanje: 165 Hz VRR (100 Hz Native)
Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR Pro
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering Pro
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Micro RGB Technology
boje - Micro RGB Precision Color 100
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Micro Dimming - Ultimate Micro Dimming Pro
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 165Hz
filmski mod
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
Adaptivna slika - optimizovana veštačkom inteligencijom/prilagođavanje
Picture Upscale - 4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer - AI Motion Enhancer Pro
pojačivač slike Supersize
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Micro RGB Color Booster Pro
pojačivač kontrasta
režim za filmskog stvaraoca
režim za udobnost očiju
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 70 W
sistem - 4.2.2 ch
izlaz glavnog zvučnika -10W+10W
izlaz vufera - 10W+10W
izlaz visokotonca - 10W+10W
izlaz 3D zvučnika - 5W+5W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - Object Tracking Sound
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
AI Sound Controller Pro
Wi-Fi 6E
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/2
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Radi sa AI zvučnikom Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: Da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES)
Home
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View - do 2 videa
Easy Setup
Apple AirPlay - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+
Now Brief - glasovno/korisničko detektovanje
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
fudbalski režim - AI Fudbalski režim Pro
brzo deljenje
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
FreeSync - FreeSync Premium Pro
HGiG
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
Embeded POP
EPG
IP Control
OSD jezici - 27 European Languages + Russian (only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Art Store
ConnectShare™
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije102 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1437,1 x 890 x 302 mm
Dimenzije bez postolja1437,1 x 826 x 29,6 mm