SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
SAMSUNG MRE65R85HAUXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 244.990,00
Šifra
141583
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE65R85HAUXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
PAL-B/G, D/K, I, I/I',SECAM-B/G, D/K,SECAM-B/G, D/K, L/L'
osvežavanje: 144 Hz VRR (100 Hz Native)
Micro RGB AI Engine Pro
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR+
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING / ADVANCED)
Auto HDR Remastering Pro
HLG (Hybrid Log Gamma)
kontrast - Micro RGB Technology
boje - Micro RGB Precision Color 100
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Micro Dimming - Ultimate Micro Dimming Pro
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
Adaptivna slika - optimizovana veštačkom inteligencijom/prilagođavanje
pojačivač kontrasta
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 30 W
sistem - 2.0 ch
izlaz glavnog zvučnika -15W+15W
Dolby Atmos
Dolby Decoder - MS12 2CH
360 Audio
AI Sound Controller Pro
Wi-Fi 6E
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
Home
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View - do 2 videa
Easy Setup
praćenje vežbanja
višestruka kontrola
karaoke mikrofon
fudbalski režim - AI Fudbalski režim Pro
brzo deljenje
AI Auto Game Mode
AI Gaming Optimizer
ConnectShare™
MBR Support
Automatsko isključivanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije102 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1442,9 x 867,1 x 256,8 mm
Dimenzije bez postolja1442,9 x 831,2 x 52 mm