SAMSUNG MRE115MR95FXXH
SAMSUNG MRE115MR95FXXH
SAMSUNG MRE115MR95FXXH
SAMSUNG MRE115MR95FXXH
SAMSUNG MRE115MR95FXXH
SAMSUNG MRE115MR95FXXH
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 3.637.990,00
Šifra
141577
Brand
SAMSUNG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
Micro RGB
Dijagonala ekrana
115" [ 292 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Samsung Micro RGB televizor MRE115MR95FXXH Smart 4K
Dijagonala ekrana115" (292 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMicro RGB
Operativni sistemTizen™
Smart TVda
Androidne
Tjuner2 x DVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
osvežavanje: 120 Hz (do 144 Hz)
Micro RGB AI Engine
HDR (High Dynamic Range) - Micro RGB HDR+
HDR10+ - da (ADAPTIVE / GAMING)
Auto HDR Remastering Pro
kontrast - Micro RGB Technology
boje - Micro RGB Precision Color
ugao gledanja - Wide Viewing Angle
Micro Dimming - Ultimate UHD Dimming Pro
Contrast Enhancer - Real Depth Enhancer
tehnologija pokreta - Motion Xcelerator 144Hz
AI slika - AI Optimized / AI Customization
filmski mod
vreme odziva - 6,5 ms
ugao gledanja (H/V) - 178°/178°
Picture Upscale - 4K AI Upscaling Pro
AI Motion Enhancer - AI Motion Enhancer Pro
pojačivač slike Supersize
HDR optimizator osvetljenosti
pojačivač boja: Micro RGB Color Booster Pro
režim za filmskog stvaraoca
režim za udobnost očiju
Zvuk
izlaz zvuka (RMS) - 70 W
sistem - 4.2.2 ch
Dolby Atmos
Object Tracking Sound - OTS+
Q-Symphony
deskriptor prethodnog izbora zvuka
Bluetooth Audio
Active Voice Amplifier Pro
Adaptive Sound Pro
360 Audio
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) - 1/1(Common Use for Terrestrial)/2
1 x RJ-45
1 x Digital Audio Out (Optical)
1 x CI + (1.4)
HDMI Maximum Input Rate - 4K 144 Hz (for HDMI 1/2/3/4)
HDMI Audio Return Channel - eARC
Anynet+ (HDMI-CEC)
Smart
Bixby
glasovna interakcija na daljinu
ugrađeni glasovni asistent Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Radi sa AI zvučnikom Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
Google asistent (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
TV Plus - da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Veb pregledač
SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-senzorska funkcionalnost / Brzi daljinski upravljač
Samsung Health: Da (samo GB, IE)
Univerzalni vodič - da (GB, FR, DE, IT, ES)
Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
Multi View - do 2 videa
Apple AirPlay - da (w/o Aland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Daily+
Now Brief - glasovno/korisničko detektovanje
deljenje memorije
prevod uživo - da (Nemačka, Velika Britanija, Francuska, Španija, Italija)
generativne pozadine
Google Cast - da (bez Olandskih Ostrva, Farskih Ostrva, Holandskih Antila, San Marina)
karaoke mikrofon
HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
Gaming
Auto Game Mode (ALLM)
Game Motion Plus
VRR
Dynamic Black EQ
Surround Sound
Super Ultra Wide Game View
Game bar
Mini Map Zoom
Hue Sync
FreeSync - FreeSync Premium Pro
Gaming Hub - da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
AI Auto Game Mode
Art Store
Embeded POP
EPG
IP Control
OSD jezici - 27 European Languages + Russian (only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Art Store
ConnectShare™
Eko senzor
Automatska ušteda energije
Automatsko isključivanje
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije228 kWh/1000h
VESA standard1000 x 600
Dimenzije sa postoljem2570,4 x 1534 x 468,1 mm
Dimenzije bez postolja2570,4 x 1478 x 35,7 mm