| Philips QLED televizor 75PUS7810/12 Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K UltraHD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Operativni sistem | Titan OS |
| Količina memorije (fleš) | 8 GB |
| Smart TV | da |
| Tjuner | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Memorije | 8 GB |
| Slika | |
| brzina osvežavanja: 60 Hz | |
| Crystal Clear | |
| ECO | |
| Igra | |
| Kompatibilan sa HDR10+ | |
| Kućni bioskop | |
| Filmovi | |
| Monitor | |
| Micro Dimming | |
| Lično | |
| Pixel Precise UltraHD | |
| Ultra Resolution | |
| Zvuk | |
| 2.0 kanala | |
| snaga zvučnika: 2 x 10 W | |
| Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A) | |
| Dolby Atmos i Dolby Digital, DTS:X | |
| Wi-Fi 802.11ac 2x2 | |
| Bluetooth 5.2 | |
| LAN | |
| Priključci | |
| HDMI x 3 | |
| USB 2.0 x 2 | |
| satelitski | |
| tv antena | |
| Ethernet (LAN) | |
| izlaz za slušalice | |
| digitalni audio izlaz | |
| CI | |
| HDMI karakteristike | |
| 4K | |
| Audio Return Channel | |
| EasyLink (HDMI-CEC) | |
| prosleđivanje komandi daljinskog upravljanja | |
| sistemska kontrola zvuka | |
| stanje mirovanja sistema | |
| pokretanje jednim pritiskom na dugme | |
| HDCP 2.3 | da, na svim HDMI portovima |
| HDMI ARC | da na HDMI1 |
| HDMI 2.1 funkcije | |
| eARC na HDMI 1 | |
| podrška za eARC / VRR / ALLM | |
| EasyLink 2.0 | |
| spoljna postavka preko korisničkog interfejsa TV-a | |
| HDMI-CEC za Philips TV/SB | |
| Interaktivna televizija | HbbTV |
| Glasovni pomoćnik | Alexa podržana |
| Kompatibilan sa Google Assistant | |
| Smart Home doživljaj | |
| Control4 | |
| MATTER | |
| Podrška za Apple Home | |
| Igranje | |
| ALLM | |
| HDMI VRR | |
| Traka za kontrolu igranja | Gamebar 2.0 |
| TTS podrška | |
| SmartTV aplikacije | |
| Amazon Prime Video | |
| BBC iplayer | |
| Disney+ | |
| HBO | |
| NFT aplikacija | |
| Netflix | |
| YouTube | |
| Teletekst | 1000 stranica hiperteksta |
| HEVC podrška | |
| Podržani formati | |
| video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1 | |
| audio: MP3, WAV, AAC, FLAC | |
| titl: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT | |
| foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF | |
| Funkcije za uštedu energije | |
| automatski tajmer za isključivanje | |
| eco režim | |
| svetlosni senzor | |
| isključivanje ekrana (za radio) | |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 80 kWh/1000h |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1669 x 988 x 333 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1669 x 968 x 93 mm |