PHILIPS 65PUS7810/12
PHILIPS 65PUS7810/12
PHILIPS 65PUS7810/12
PHILIPS 65PUS7810/12
PHILIPS 65PUS7810/12
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 67.999,00
Šifra
124499
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Titan OS
Poslednji komad
Philips QLED televizor 65PUS7810/12 Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K UltraHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemTitan OS
Količina memorije (fleš)8 GB
Smart TVda
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Analogni tjunerda
Memorije8 GB
Slika
brzina osvežavanja: 60 Hz
Crystal Clear
ECO
Igra
Kompatibilan sa HDR10+
Kućni bioskop
Filmovi
Monitor
Micro Dimming
Lično
Pixel Precise UltraHD
Ultra Resolution
Zvuk
2.0 kanala
snaga zvučnika: 2 x 10 W
Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A)
Dolby Atmos i Dolby Digital, DTS:X
Wi-Fi 802.11ac 2x2
Bluetooth 5.2
LAN
Priključci
HDMI x 3
USB 2.0 x 2
satelitski
tv antena
Ethernet (LAN)
izlaz za slušalice
digitalni audio izlaz
CI
HDMI karakteristike
4K
Audio Return Channel
EasyLink (HDMI-CEC)
prosleđivanje komandi daljinskog upravljanja
sistemska kontrola zvuka
stanje mirovanja sistema
pokretanje jednim pritiskom na dugme
HDCP 2.3da, na svim HDMI portovima
HDMI ARCda na HDMI1
HDMI 2.1 funkcije
eARC na HDMI 1
podrška za eARC / VRR / ALLM
EasyLink 2.0
spoljna postavka preko korisničkog interfejsa TV-a
HDMI-CEC za Philips TV/SB
Interaktivna televizijaHbbTV
Glasovni pomoćnikAlexa podržana
Kompatibilan sa Google Assistant
Smart Home doživljaj
Control4
MATTER
Podrška za Apple Home
Igranje
ALLM
HDMI VRR
Traka za kontrolu igranjaGamebar 2.0
TTS podrška
SmartTV aplikacije
Amazon Prime Video
BBC iplayer
Disney+
HBO
NFT aplikacija
Netflix
YouTube
Teletekst1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška
Podržani formati
video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
audio: MP3, WAV, AAC, FLAC
titl: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Funkcije za uštedu energije
automatski tajmer za isključivanje
eco režim
svetlosni senzor
isključivanje ekrana (za radio)
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije73 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1446 x 857 x 300 mm
Dimenzije bez postolja1446 x 838 x 91 mm