PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
PHILIPS 65OLED820/12 Ambilight
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 169.999,00
Šifra
137021
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
144 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Philips OLED televizor 65OLED820/12 Ambilight Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Memorija (fleš)32 GB
Operativni sistemGoogle TV™
Smart TVda
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Analogni tjunerda
Ambilight funkcije
Ambilight Suite
režim za igre
muzički režim
prilagođava se boji zida
Ambilight verzija3-strana
Slika
procesor slike: P5 AI Perfect Picture Engine
promenljiva brzina osvežavanja: 144 Hz
HDR10
HDR10+ prilagodljivo
HLG
režim Auto Film & Filmmaker
Calman
Priprema za Calman automatsku kalibraciju i ručna kalibracija
Crystal Clear
ECO
režim Filmmaker
igra
kućni bioskop
ugrađeni MEMC/FRC
Micro Dimming Perfect
monitor
lično
Perfect Natural Motion
Zvuk
4.1 kanala
izlazna snaga: 70 W (RMS)
onfiguracija zvučnika
konfiguracija zvučnika: 4 srednjetonca/visokotonca od po 10 W, niskotonac od 30 W
2-smerni srednjetonac + visokotonac
Vufer: trostruki prstenasti balansirani Quad PR
Dolby Atmos
Dolby Digital
DTS:X
A.I. EQ
režim AI
režim AVL
Clear Dialogue
dijalog
Dolby Media Intelligence
Dolby Atmos
zabava
slušni profil
muzika
noćni režim
original
lično
prostorna muzika
Wi-Fi 802.11ax, 2x2, dva opsega
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
4 x HDMI
2 x USB
1 x RF in
1 x Sat in
1 x RJ-45
1 x digitalni audio put
1 x 3,5 mm izlaz za slušalice
1 x CI
HDCP 2.3da, na svim HDMI portovima
HDMI ARCda, za HDMI 2
eARC na HDMI 2
Podrška za eARC / VRR / ALLM
Brzina prenosa podataka maks. 48 Gb/s
EasyLink 2.0
Smart
interaktivna televizija: HbbTV
glasovni pomoćnik: RC sa mikrofonom, Alexa podržana, Hej Google
Smart TV aplikacije: Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, NFT, YouTube
podrška za sistem za kućnu automatizaciju, posetite veb lokaciju Control4
MATTER
podrška za Apple Home
traka za kontrolu igranja: Gamebar 2.0
Gaming
AMD FreeSync Premium
ALLM
Dolby Vision igra
HDMI VRR
HGiG
Nvidia G-Sync kompatibilnost
Teletekst 1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška
Podržani formati
video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
audio: MP3, WAV, AAC, FLAC
titlovi: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Funkcije za uštedu energije
automatski tajmer za isključivanje
eco režim
svetlosni senzor
isključivanje ekrana (za radio)
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije102 kWh/1000h
NapajanjeAC 100–240 V, 50/60 Hz
VESA standard300 x 300 mm
Dimenzije sa postoljem1444 x 896 x 280 mm
Dimenzije bez postolja1444 x 831 x 68 mm