PHILIPS 55PUT7630/10
PHILIPS 55PUT7630/10
PHILIPS 55PUT7630/10
PHILIPS 55PUT7630/10
PHILIPS 55PUT7630/10
PHILIPS 55PUT7630/10
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 39.999,00
Šifra
126049
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Philips LED televizor 55PUT7630/10 Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemGoogle TV™
Smart TVda
Količina memorije (fleš)32 GB
TjunerDVB-T/T2/C
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanjE: 60 Hz
Micro Dimming
Natural Motion
kompatibilan sa HDR10+
automatski film
Ultra Resolution
HLG (Hybrid Log Gamma)
Dolby Vision
Zvuk
izlazna snaga (RMS): 16 W
konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od 10 W
Dolby Atmos
Dolby Volume Leveler
Night Mode
Dolby Bass Enhancement
Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dva opsega, Wi-Fi Miracast sertifikat
Google Fast Pair
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet RJ-45
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
1 X AV-in
1 x RF
1 x RJ-45
1 x S/PDIF izlaz (optički)
1 x 3,5 mm audio izlaz
Audio Return Channel
EasyLink (HDMI-CEC)
HDMI ARCda, za HDMI 2
HDMI eARCda, za HDMI 2
HDMI VRRda, na svim HDMI portovima
HDMI 2.1 funkcije
eARC na HDMI 2
podrška za eARC / VRR / ALLM
EasyLink 2.0
spoljna postavka preko korisničkog interfejsa TV-a
HDMI-CEC za Philips TV/SB
Smart
preslikavanje ekrana
interaktivna televizija: HbbTV
glasovni pomoćnik: Ugrađen Google Assistant
podrška za Amazon Alexa
kompatibilan sa Google Assistant
unapred instalirane aplikacije: Google Play Movies, YouTube, Netflix, Amazon Prime Video
Oznaka jačine signala
Teletekst1000 stranica hiperteksta
Podržani formati
video: MPEG2, MPEG2_HD, MPEG4, MPEG4_HD, MPEG4_SD, HEVC, VP8, VP9, H.264
audio: MPEG1/2 Layer1, MPEG1/2 Layer2, AMR, MPEG1/2 Layer3, AC3, EAC3(DDP), LPCM, AAC, HEAAC
titl: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF, TIFF
Funkcije za uštedu energije
automatski tajmer za isključivanje
isključivanje ekrana (za radio)
eco režim
svetlosni senzor
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije84 kWh/1000h
NapajanjeAC 100–240 V - 50/60 Hz
VESA standard300 x 300
Rastojanje između 2 postolja857 mm
Dimenzije sa postoljem1226 x 741 x 243 mm
Dimenzije bez postolja1226 x 718 x 89 mm