PHILIPS 55PUS8510/12
PHILIPS 55PUS8510/12
PHILIPS 55PUS8510/12
PHILIPS 55PUS8510/12
PHILIPS 55PUS8510/12
PHILIPS 55PUS8510/12
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 49.999,00
Šifra
141532
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Tizen
Philips QLED televizor 55PUS8510/12 Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaLED
Tehnologija ekranaPhilips QLED
Operativni sistemTitan OS
Količina memorije (fleš)8 GB
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Ambilight funkcije
AmbiSleep
Ambilight FTI animacija
Ambilight muzika
Režim za gejming
Režim Lounge Light
Sunrise alarm
Prilagođava se boji zida
Procesor za slikuP5 Procesor
matična brzina osvežavanja: 60 Hz
Crystal Clear
kućni bioskop
poboljšavanje jasnoće: Micro Dimming, Ultra Resolution
HLG
HDR10
HDR10+ kompatibilnost
Izlazna snaga zvučnika: 20 W (2 x 10 W)
DTS:X
Dolby Atmos
Dolby Digital
Dolby Atmos za slušalice
zvučna mašina - IntelliSound
Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x RF
1 x satelitski
1 x RJ-45
1 x dig. audio out
1 x 3,5 mm izlaz za slušalice
1 x CI
Smart
Glasovni pomoćnik - ugrađen Amazon Alexa, podrška za Google Home, RC sa mikrofonom
SmartTV aplikacije - Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBO, NFT aplikacija, Netflix, YouTube
Matter
Control4
HbbTV
Apple Home
Gaming
Gamebar 2.0
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
VRR (Variable Refresh Rate)
Teletekst1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška
Funkcije za uštedu energije
automatski tajmer za isključivanje
svetlosni senzor
Eco režim
isključivanje ekrana (za radio)
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije68 kWh/1000h
VESA standard200 x 100
Dimenzije sa postoljem1226 x 778 x 280 mm
Dimenzije bez postolja1226 x 715 x 88 mm