PHILIPS 55PUS8010/12 4K Ambilight TV
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 52.999,00 Cena za online poručivanje 46.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 6.000,00
Šifra
123567
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Titan OS
Philips LED televizor 55PUS8010/12 Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTITAN OS
Količina memorije (fleš)8 GB
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Analogni tjunerda
Ambilight funkcije:
Ambilight FTI animacija
Ambilight muzika
AmbiSleep
režim za gejming
režim Lounge Light
sunrise alarm
prilagođava se boji zida
Ambilight verzija3-strana
Slika
Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
osvežavanje: 60 Hz
Crystal Clear
HLG
HDR10
HDR 10+ kompatibilnost
Micro Dimming
Pixel Precise UltraHD
Ultra Resolution
Zvuk
2.0 kanala
Izlazna snaga (RMS): 20 W
Bass Reflex zvučnik punog opsega (FR01A)
Dolby Atmos za slušalice
IntelliSound
Režim AVL, svi stilovi zvuka
Bass Enhancement, Dolby Atmos, Dolby Media Intelligence
Zabava, Izjednačivač, Slušni profil, Night Mode
Lično, Pojačavanje vokala, DTS-X
Wi-Fi 802.11ac, 2x2, dva opsega
Bluetooth 5.2
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
Audio Return Channel
EasyLink (HDMI-CEC)
HDCP 2.3da, na svim HDMI portovima
HDMI ARCda na HDMI1
HDMI 2.1 funkcije
eARC na HDMI 1
podrška za eARC / VRR / ALLM
EasyLink 2.0
Smart
SmartTV aplikacije: Amazon Prime Video, BBC iplayer, Disney+, HBO, NFT aplikacija, Netflix, YouTube
HbbTV
Glasovni pomoćnik: Alexa, Google Home
MATTER
Control4
Podrška za Apple AirPlay
Podrška za Apple Home
Gamebar 2.0
TTS podrška
Formati za reprodukciju
video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
audio: MP3, WAV, AAC, FLAC
foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
titlovi: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Teletekst1000 stranica hiperteksta
HEVC podrška
Funkcije za uštedu energije
automatski tajmer za isključivanje
Eco režim
svetlosni senzor
isključivanje ekrana (za radio)
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije63 kWh/1000h
NapajanjeAC 100–240 V 50/60 Hz
VESA standard200 x 100
Dimenzije sa postoljem1226 x 774 x 281 mm
Dimenzije bez postolja1226 x 715 x 88 mm