PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
PHILIPS 43PUS8200/12 Ambilight
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 34.999,00
Šifra
132733
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
LED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Titan OS
Philips LED televizor 43PUS8200/12 Ambilight Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaLED
Operativni sistemTITAN OS
Ugrađena memorija8 GB
Smart TVSmart
Androidne
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
HEVC podrška
Analogni tjuner
Ambilit verzija3-strana
Ambilight karakteristike
Ambilight Suite
Prilagođava se boji zida
Ambilight muzika
Game Mode
Sunrise Alarm
Slika
Procesor slike: Pixel Precise Ultra HD
osvežavanje: 60 Hz
HDR10+ Compatible
HDR10
HLG
Crystal Clear
ECO
Game
HDR10+ compatible
Home Cinema
Monitor
Movie
Micro Dimming
Personal
Ultra Resolution
Zvuk
2.0 kanal
izlazna snaga (RMS): 20 W
konfiguracija zvučnika: 2 x 10 W zvučnika punog opsega
Dolby Digital MS12 V2.6.2, Dolby Atmos®, DTS:X
Dolby Atmos za slušalice
glavni zvučnik: bas refleks punog opsega (FR01A)
IntelliSound
Wi-Fi 802.11ac 2 x 2 Dual band
Bluetooth 5.2
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB
1 x RF
1 x Sat
1 x RJ-45
1 x dig. audio
1 x 3,5 mm izlaz za slušalice
1 x CI
EasyLink (HDMI-CEC)
HDCP 2.3
HDMI ARC
Smart
operativni siste: TITAN OS
HbbTV
Glasovni asistent: ugrađena Amazon Alexa, radi sa Google Home-om, daljinski upravljač sa mikrofonom
SmartTV apps: BBC iPlayer, Disney+, HBO, NFT app, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video
MATTER, Control4, radi sa Apple Home
Gejming
ALLM and Auto Game
HDMI VRR
Teletext1000 strana Hypertext
Tajmer za automatsko isključivanje
Eko režim
Senzor svetla
Isključivanje slike (za radio)
Podržani formati
video: AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
audio: MP3, WAV, AAC, FLAC
foto: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
titlovi: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije45 kWh/1000h
NapajanjeAC 100-240 V 50/60 Hz
VESA standard200 x 100
Dimenzije sa postoljem958 x 625 x 244 mm
Dimenzije bez postolja958 x 564 x 87 mm