PHILIPS 43PUS7810/12
PHILIPS 43PUS7810/12
PHILIPS 43PUS7810/12
PHILIPS 43PUS7810/12
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 31.999,00
Šifra
124197
Brand
PHILIPS
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Titan OS
Philips televizor 43PUS7810/12
Dijagonala ekrana43" (108 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemtitan os
Smart TVda
TjunerDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Analogni tjunerda
Memorije8 GB
Slika
Crystal Clear
ECO
Igra
Kompatibilan sa HDR10+
Kućni bioskop
Filmovi
Monitor
Micro Dimming
Lično
Pixel Precise UltraHD
Ultra Resolution
Matična brzina osvežavanja60 Hz
Zvuk
snaga zvučnika: 2 x 10 W
Dolby Atmos i Dolby Digital
Wi-Fi 802.11ac 2x2
Bluetooth 5.2
LAN
Priključci
HDMI x3 (HDMI 2.1, ARC, eARC, CEC EasyLink)
USB 2.0 x2
Ethernet (LAN)
satellite
tv antenna
izlaz za slušalice
digitalni audio izlaz
CI
Podržava
Amazon Prime Video
BBC iplayer
Disney+
HBO
NFT aplikacija*
Netflix*
YouTube
Energetska klasaSDR: F / HDR: G
Potrošnja električne energijeSDR: 44 kWh/1000h, HDR: 66 kWh/1000h
Formati za reprodukciju video zapisa
AVI, MKV, HEVC, H.264/MPEG-4 AVC, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, HEVC (H.265), AV1
Formati za reprodukciju muzike
MP3, WAV, AAC, FLAC
Podrška za formate titlova
SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Formati za reprodukciju slika
JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Dimenzije sa postoljem958 x 582 x 232 mm
Dimenzije bez postolja958 x 564 x 87 mm