LG OLED77G51LW.AEU
LG OLED77G51LW.AEU
LG OLED77G51LW.AEU
LG OLED77G51LW.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 379.999,00
Šifra
124763
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
77" [ 195 cm ]
Osvežavanje ekrana
120 Hz
WebOS
Poslednji komad
LG OLED televizor OLED77G51LW.AEU Smart 4K
LG OLED evo AI G5 4K Smart TV
Dijagonala ekrana77" (195 cm)
Rezolucija ekranaUHD 3840 x 2160 pix 4K
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
Osvežavanje: 120 Hz Native
Procesor: alpha 11 AI Processor 4K Gen2
AI Upscaling: alpha 11 AI Super Upscaling 4K
Wide Color Gamut: OLED Color
HDR (High Dynamic Range)
Dolby Vision / HDR10 / HLG
AI Picture Pro
QFT (Quick Frame Transport)
QMS (Quick Media Switching)
Zvuk
audio izlazna snaga: 60 W
sistem zvučnika: 4.2 Channel
pravac zvuka: na dole
Dolby Atmos
AI Sound: alpha 11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (AI Object Remastering)
AI Acoustic podešavanje
WiSA kompaktibilan: da (Do 2.1 Channel)
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT (4 porta))
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 120Hz)
vreme odziva: manje od 0,1 ms
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Invertovanje Boja
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije101 kWh/1000h
NapajanjeAC 200~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije bez postolja1712 x 982 x 24,8 mm