LG OLED77C51LA.AEU
LG OLED77C51LA.AEU
LG OLED77C51LA.AEU
LG OLED77C51LA.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 279.999,00
Šifra
124769
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
77" [ 195 cm ]
Osvežavanje ekrana
120 Hz
WebOS
LG OLED televizor OLED77C51LA.AEU Smart 4K
OLED evo AI C5 4K pametni televizor
Dijagonala ekrana77" (195 cm)
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 120 Hz izvorno (VRR 144Hz)
Wide Color Gamut: OLED Color
Procesor: alpha 9 AI Processor 4K Gen8
AI Upscaling: alpha 9 AI Super Upscaling 4K
AI Genre Selection: da (SDR/HDR)
AI Brightness Control
HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision / HDR10 / HLG
Zvuk
audio izlazna snaga: 40 W
sistem zvučnika: 2.2 channel
pravac zvuka: na dole
Dolby Atmos
AI Sound: alpha 9 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (AI Voice Remastering)
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 144Hz)
Vreme odziva: manje od 0,1 ms
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Invertovanje Boja
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije125 kWh/1000h
NapajanjeAC 110~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 200
Dimenzije sa postoljem1711 x 1035 x 267 mm
Dimenzije bez postolja1711 x 982 x 47,1 mm