LG OLED65G53LS.AEU
LG OLED65G53LS.AEU
LG OLED65G53LS.AEU
LG OLED65G53LS.AEU
LG OLED65G53LS.AEU
LG OLED65G53LS.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 308.999,00 Cena za online poručivanje 259.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 49.000,00
Šifra
124072
Energetski razred:
e
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Osvežavanje ekrana
120 Hz
WebOS
LG OLED televizor OLED65G53LS.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana65 (165 cm)
Androidne
TjunerDVB-T2/T (zemaljski), DVB-C (kablovski), DVB-S2/S
Analogni tjunerda
Slika
procesor: aplpha 11 AI Processor 4K Gen2
osvežavanje: 120Hz izvorno (VRR 165Hz)
Wide Color Gamut: OLED Color
AI Upscaling: alpha 11 AI Super Upscaling 4K
AI Genre Selection: da (SDR/HDR)
AI Brightness Control
HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision / HDR10 / HLG
AI Picture Pro
QFT (Quick Frame Transport)
QMS (Quick Media Switching)
Zvuk
audio izlazna snaga: 60W
sistem zvučnika: 4.2 Channel
pravac zvuka: na dole
Dolby Atmos
AI Sound: alpha 11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (AI Object Remastering)
AI Acoustic Podešavanje
WiSA kompaktibilan: da (Do 2.1 Channel)
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
Priključci
4 x HDMI (podrzava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT (4 porta))
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 165Hz)
vreme odziva: manje od 0.1ms
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Invertovanje Boja
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije85 kWh/1000h
NapajanjeAC 110~240V/50-60Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1441 x 865/910 x 263 mm
Dimenzije bez postolja1441 x 826 x 24,3 mm