LG OLED55B6ELC
LG OLED55B6ELC
LG OLED55B6ELC
Cena za online poručivanje 139.999,00
Šifra
141538
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Osvežavanje ekrana
120 Hz
WebOS
LG OLED televizor OLED55B6ELC Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemwebOS 26
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
osvežavanje: 120 Hz Native (VRR 120Hz)
procesor za sliku: Alpha 8 AI Processor 4K Gen3
4K OLED
Dynamic Tone Mapping (Dynamic Tone Mapping Pro)
AI Genre Selection (SDR/HDR)
HDR: Dolby Vision / HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dimming Technology: Pixel Dimming
OLED Motion
9 modova slike
HFR: 4K 120fps (HDMI)
AI HDR Remastering
AI Picture Pro
Auto Brightness Control
Automatic calibration
QFT
QMS
Zvuk
snaga - 20 W
2.0 channel
zvučnici usmereni nadole
WOW Orchestra
Dolby Atmos
AI zvuk: Alpha 8 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
LG Sound Sync
Sound Mode Share
Simultani audio izlaz
Adaptive Acoustic Tuning
AI Object Remastering - da (AI Object Remastering Pro)
Wi-Fi 5
Priključci
4 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x RF Input (Antenna/Cable)
1 x RJ-45 Ethernet
1 x SPDIF
Smart
AI magični daljinski upravljač
Inteligentno prepoznavanje glasa
Kompatibilan sa USB kamerom
AI četbot
AI čarobnjak za sliku/zvuk
AI glasovni identifikator
Uvek spreman
Potpuni veb pregledač
Gugl Kast
Daljinsko upravljanje putem aplikacije za pametne telefone - da (LG ThinQ)
Radi sa Apple AirPlay
Radi sa Apple Home
Home Hub - da (Google Home, LG ThinQ)
LG Galerija+ - da (dostupnost plaćenih usluga varira u zavisnosti od zemlje)
LG Štit
Višestruki prikaz
Moja stranica
Gaming
G-Sync Compatible (Nvidia)
FreeSync Compatible (AMD)
Support for HGIG
Game Optimizer - da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate) - da (do 120Hz)
Dolby Vision for gaming (4K 120 Hz)
vreme odziva - 0,1 ms
Visok kontrast
Siva skala
Invertovati boje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije75 kWh/1000 h
VESA standard300 x 200
Dimenzije sa postoljem1228 x 776 x 218 mm
Dimenzije bez postolja1228 x 708 x 45,9 mm