LG OLED48C51LA.AEU
LG OLED48C51LA.AEU
LG OLED48C51LA.AEU
LG OLED48C51LA.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 116.999,00
Šifra
124771
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
48" [ 122 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG OLED televizor OLED48C51LA.AEU Smart 4K
OLED evo AI C5 4K pametni televizor
Dijagonala ekrana48" (122 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaOLED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 120 Hz izvorno (VRR 144Hz)
Wide Color Gamut: OLED Color
Procesor: alpha 9 AI Processor 4K Gen8
AI Upscaling: alpha 9 AI Super Upscaling 4K
AI Genre Selection: da (SDR/HDR)
AI Brightness Control
HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision / HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
HFR (High Frame Rate): 4K 120 fps (HDMI, RF, USB)
dinamično mapiranje nijansi (Dynamic Tone Mapping): da (OLED Dynamic Tone Mapping Pro)
lokalno zatamnjenje: Pixel Dimming
tečnost pokreta: OLED Motion
režim slike: 10 modova
AI Picture Pro
QMS (Quick Media Switching)
Zvuk
audio izlazna snaga: 40 W
sistem zvučnika: 2.2 channel
pravac zvuka: na dole
Dolby Atmos
AI Sound: alpha 9 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (AI Voice Remastering)
AI Acoustic Podešavanje
LG Sound Sync
deljenje režima zvuka
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
Audio Kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Prema uputstvu)
WOW Orchestra
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
3 x USB 2.0
2 x RF Ulaz (Antenna/Cable)
1 x RJ45
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
1 x CI
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Smart
pametno prepoznavanje glasa
magični daljinski upravljač: u pakovanju
radi sa Apple Airplay2
Smartphone Remote App: da (LG ThinQ)
Hands-free Voice Control
Full Web Browser
Multi View
Always Ready (uvek spreman)
Kompaktibilno sa USB kamerom
Radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Voice ID
Google Home / Hub
Google Cast
Gaming
G-Sync Podržan (Nvidia)
FreeSync Podržan (AMD)
HGIG Režim
optimizator za igre: da (kontrolna tabla za igre)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 144Hz)
Vreme odziva: manje od 0,1 ms
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Visoki Kontrast
Nivo Sive boje
Invertovanje Boja
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije64 kWh/1000h
NapajanjeAC 110~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 200
Dimenzije sa postoljem1071 x 675 x 230 mm
Dimenzije bez postolja1071 x 618 x 46,9 mm