| LG Nano televizor 86NANO81A3A.AEU Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 86" (218 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | Direct Nano Color |
| Operativni sistem | webOS 25 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje: 60Hz Native | |
| alpha 7 AI Processor 4K Gen8 | |
| 4K Super Upscaling | |
| AI Brightness Control | |
| HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG | |
| FILMMAKER MODE™ | |
| Dynamic Tone Mapping | |
| modovi slike: 10 | |
| Zvuk | |
| Audio izlaz: 20 W | |
| Sistem zvučnika: 2.0 kanala | |
| Smer zvučnika: nadole | |
| AI zvuk: a7 AI Sound Pro (Virtuelno 9.1.2 pojačavanje zvuka) | |
| Clear Voice Pro: da (Automatsko izjednačavanje jačine zvuka) | |
| AI akustično podešavanje | |
| LG Sound Sync | |
| režim deljenja zvuka | |
| istovremeni audio izlazi | |
| spreman za Bluetooth Surround: da (dvosmerna reprodukcija) | |
| audio kodeci: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (See manual) | |
| WOW Orchestra | |
| Wi-Fi 5 | |
| Bluetooth 5.1 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| RF Input | |
| RJ-45 | |
| SPDIF (Optical Audio Output) | |
| Smart | |
| inteligentno prepoznavanje glasa | |
| uključen magični daljinski upravljač | |
| radi sa Apple Airplay2 | |
| aplikacija za pametne telefone: da (LG ThinQ) | |
| Web Browser | |
| Multiple View | |
| kompatibilna USB kamera | |
| radi sa Apple Home | |
| Home Hub | |
| AI Chatbot | |
| Google Home / Hub | |
| Google Cast | |
| Gejming | |
| HGIG mode | |
| Game Optimization: da (Game Dashboard) | |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | |
| VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz) | |
| Visok kontrast | |
| Skaliranje u sivim tonovima | |
| Invertovanje boja | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 157 kWh/1000h |
| Napajanje | AC 100~240 V, 50-60 Hz |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Dimenzije sa postoljem | 1927 x 1178 x 425 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1927 x 1104 x 59,9 mm |