LG 75QNED85A3C.AEU
LG 75QNED85A3C.AEU
LG 75QNED85A3C.AEU
LG 75QNED85A3C.AEU
LG 75QNED85A3C.AEU
LG 75QNED85A3C.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 179.999,00 Cena za online poručivanje 149.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 30.000,00
Šifra
124786
Brand
LG
Energetski razred:
d
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG televizor 75QNED85A3C.AEU
Dijagonala ekrana75" (189 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQNED
Osvežavanje ekrana120Hz izvorno (VRR 144Hz)
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVDa
AndroidNe
Procesorα8 AI Processor 4K Gen2
TjunerDVB-T2/C/S2
Slika
AI Genre Selection
Dolby Vision / HDR10 / HLG
HFR (High Frame Rate): 4K 120 fps (HDMI)
Lokalno Zatamnjenje
Režim slike: 10 modova
QMS (Quick Media Switching)
α8 AI Super Upscaling 4K
AI Brightness Control
FILMMAKER MODE
Dinamično Mapiranje Nijansi
Tečnost Pokreta
AI Picture Pro
Zvuk
Audio Izlazna Snaga: 20W
Clear Voice Pro
WiSA kompaktibilan
Deljenje Režima Zvuka
Bluetooth Surround Ready
WOW Orchestra
Sistem Zvučnika: 2.0 Channel
α8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
AI Acoustic Podešavanje
LG Sound Sync
Simultani Audio Izlaz
Audio Kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Prema uputstvu)
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LANDa
Priključci
4 x HDMI, podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
2 x USB (v 2.0)
1 x CI Slot
2 x RF Ulaz (Antenna/Cable)
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
Smart
Magični Daljinski Upravljač
Smartphone Remote App
Multi View
Kompaktibilno sa USB Kamerom
Home Hub
Voice ID
Google Cast
Pametno Prepoznavanje Glasa
Radi sa Apple Airplay2
Full Web Browser
Always Ready (Uvek Spreman)
Radi sa Apple Home
AI Chatbot
Google Home / Hub
Ostalo
FreeSync Podržan (AMD)
Optimizator za Igre
VRR (Variable Refresh Rate)
HGIG Režim
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Vesa standard: 400 x 300 mm
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije83 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1677 x 1055/1019 x 370 mm
Dimenzije bez postolja1677 x 965 x 30,9 mm