| LG NanoCell televizor 75NANO81A3A.AEU Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 75" (190 cm) |
| Rezolucija ekrana | 4K Ultra HD 3840 x 2160 pix |
| Tehnologija ekrana | NanoCell |
| Operativni sistem | webOS 25 |
| Smart TV | da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje: 60Hz Native | |
| Wide Color Gamut: Nano Color | |
| α7 AI Processor 4K Gen8 | |
| AI Brightness Control | |
| 4K Super Upscaling | |
| HDR10 / HLG | |
| FILMMAKER MODE™ | |
| Dynamic Tone Mapping | |
| 10 modes | |
| Zvuk | |
| Audio Izlaz: 20 W | |
| sistem: 2.0 Channel | |
| smer zvuka: prema dole | |
| AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix) | |
| Clear Voice Pro: da (Auto Volume Leveling) | |
| AI Acoustic Tuning | |
| LG Sound Sync | |
| Sound Mode Share | |
| Simultani Audio Izlaz | |
| Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback) | |
| WOW Orchestra | |
| Wi-Fi 5 | |
| Bluetooth 5.1 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 3 x HDMI | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 2 x RF Input (Antenna/Cable) | |
| 1 x RJ-45 | |
| 1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out) | |
| 1 x CI | |
| Simplink (HDMI CEC) | |
| HDMI Audio Return Channel | eARC (HDMI 2) |
| Smart | |
| Inteligentno prepoznavanje glasa | |
| Magični daljinski upravljač: kompatibilan | |
| Radi sa Apple Airplay2 | |
| Smartphone Remote App; da (LG ThinQ) | |
| Full Web Browser | |
| Multi View | |
| Kompatibilnost sa USB kamerom | |
| Radi sa Apple Home | |
| Home Hub | |
| AI Chatbot | |
| Voice ID | |
| Google Home / Hub | |
| Google Cast | |
| Gejming | |
| HGIG Mode | |
| optimizator igre: da (Game Dashboard) | |
| ALLM (Auto Low Latency Mode) | |
| VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz) | |
| Visok kontrast | |
| Siva skala | |
| Invertovati boje | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 127 kWh/1000h |
| Napajanje | AC 100~240 V/50-60 Hz |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Dimenzije sa postoljem | 1678 x 1 045 x 378 mm |
| Dimenzije bez postolja | 1678 x 964 x 59,9 mm |