LG 65QNED87A3B.AEU
LG 65QNED87A3B.AEU
LG 65QNED87A3B.AEU
LG 65QNED87A3B.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 109.999,00
Šifra
124792
Brand
LG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG QNED televizor 65QNED87A3B.AEU Smart 4K
QNED evo AI QNED87 4K Smart televizor
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQNED MiniLED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje ekrana: 120 Hz Native (VRR 144Hz)
Wide Color Gamut: Dynamic QNED Color
procesor: alpha 8 AI Processor 4K Gen2
AI Upscaling: alpha 8 AI Super Upscaling 4K
AI Genre Selection: da (SDR/HDR)
AI Brightness Control
HDR (High Dynamic Range): Dolby Vision / HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
HFR (High Frame Rate): 4K 120 fps (HDMI)
dinamično mapiranje nijansi (Dynamic Tone Mapping): da (Dynamic Tone Mapping Pro)
lokalno zatamnjenje: Local Dimming
tečnost pokreta: Motion Pro
režim slike: 10 modova
AI Picture Pro
QMS (Quick Media Switching)
Zvuk
Audio Izlazna Snaga: 20 W
Sistem Zvučnika: 2.0 Channel
pravac zvuka: na dole
Clear Voice Pro: da (automatsko nivelisanje jačine zvuka)
AI Acoustic podešavanje
WiSA kompaktibilan: da (Do 2.1 Channel)
LG Sound Sync
deljenje režima zvuka
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
audio kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Prema uputstvu)
WOW Orchestra
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
2 x USB 2.0
2 x RF Ulaz (Antenna/Cable)
SPDIF (Optical Digital Audio Out)
CI Slot
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 3)
Smart
operacioni sistem (OS): webOS 25
pametno prepoznavanje glasa
magični daljinski upravljač: u pakovanju
radi sa Apple Airplay2
Smartphone Remote App: da (LG ThinQ)
Full Web Browser
Multi View
Always Ready (uvek spreman)
kompaktibilno sa USB kamerom
radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Voice ID
Google Home / Hub
Google Cast
Gaming
FreeSync Podržan (AMD)
HGIG Režim
optimizator za igre: da (kontrolna tabla za igre)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 120Hz)
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Visoki kontrast
Nivo sive boje
Invertovanje boja
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije85 kWh/1000h
NapajanjeAC 110~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1456 x 909/869 x 285 mm
Dimenzije bez postolja1456 x 840 x 29,7 mm