LG 65QNED7EB3C
LG 65QNED7EB3C
LG 65QNED7EB3C
LG 65QNED7EB3C
Cena za online poručivanje 87.999,00
Šifra
141537
Brand
LG
Energetski razred:
e
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
Poslednji komad
LG QNED televizor 65QNED7EB3C Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaMini LED
Tehnologija ekrana4K QNED MiniLED
Operativni sistemwebOS 26
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/T//S2/S
Analogni tjunerda
Slika
procesor za sliku - α7 AI Processor 4K Gen9
osvežavanje - 60 Hz Native
HDR10/HLG
4K Super Upscaling
FILMMAKER MODE™
AI HDR Remastering
Dynamic Tone Mapping
9 moda slike
Automatska kalibracija
Zvuk
snaga - 20 W
2.0 channel
zvučnici usmereni nadole
LG sinhronizacija zvuka
deljenje režima zvuka
istovremeni audio izlaz
AI Sound Pro (virtuelno 9.1.2 pojačavanje zvuka)
Clear Voice Pro (automatsko izjednačavanje jačine zvuka)
WOW Orchestra
Adaptivno akustično podešavanje
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x RF Input (Antenna/Cable)
1 x RJ-45 Ethernet
1 x CI
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Smart
Inteligentno prepoznavanje glasa
Aplikacija za daljinsko upravljanje za pametne telefone - da (LG ThinQ)
Potpuni veb pregledač
AI glasovni identifikator
AI magični daljinski upravljač
Radi sa Apple Home
Google Cast
Home Hub - da (Google Home, LG ThinQ)
AI četbot
LG kanali
Uvek spreman
Moja stranica
LG štit
Gaming
HGIG Mode
Game Optimiser - da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate) - da (Up to 60Hz)
Visok kontrast
Siva skala
Invertovati boje
Energetska klasaE
Potrošnja električne energije85 kWh/1000 h
VESA standard300 x 200
Dimenzije sa postoljem1447 x 899 x 255 mm
Dimenzije bez postolja1447 x 838 x 70,8 mm