LG 65NANO81A3A.AEU
LG 65NANO81A3A.AEU
LG 65NANO81A3A.AEU
LG 65NANO81A3A.AEU
LG 65NANO81A3A.AEU
LG 65NANO81A3A.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 76.999,00
Šifra
124795
Brand
LG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
NanoCell
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG NanoCell televizor 65NANO81A3A.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNanoCell
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60Hz Native
Wide Color Gamut: Nano Color
α7 AI Processor 4K Gen8
AI Brightness Control
4K Super Upscaling
HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping
10 modes
Zvuk
Audio Izlaz: 20 W
sistem: 2.0 Channel
smer zvuka: prema dole
AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (Auto Volume Leveling)
AI Acoustic Tuning
LG Sound Sync
Sound Mode Share
Simultani Audio Izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)
Audio Codec: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Pogledajte priručnik)
WOW Orchestra
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF Input (Antenna/Cable)
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
1 x CI
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Smart
Inteligentno prepoznavanje glasa
Magični daljinski upravljač: kompatibilan
Radi sa Apple Airplay2
Smartphone Remote App; da (LG ThinQ)
Full Web Browser
Multi View
Kompatibilnost sa USB kamerom
Radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Voice ID
Google Home / Hub
Google Cast
Gejming
HGIG Mode
optimizator igre: da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz)
Visok kontrast
Siva skala
Invertovati boje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije100 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1454 x 909 x 340 mm
Dimenzije bez postolja1454 x 838 x 57,7 mm