LG 55QNED93A6A.AEUQ
LG 55QNED93A6A.AEUQ
LG 55QNED93A6A.AEUQ
LG 55QNED93A6A.AEUQ
LG 55QNED93A6A.AEUQ
LG 55QNED93A6A.AEUQ
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 114.999,00
Šifra
124797
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG Televizor 55QNED93A6A.AEUQ
Dijagonala ekrana55" (139 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix, 4K Ultra HD
Tehnologija ekranaQNED
Osvežavanje ekrana120Hz izvorno (VRR 144Hz)
Tip Pozadinskog osvetljenjaMini LED
Operativni sistemwebOS 25
Procesorα8 AI Processor 4K Gen2
Smart TVDa
AndroidNe
TjunerDVB-T2/C/S2
Slika
AI Genre Selection
FILMMAKER MODE
Dinamično Mapiranje Nijansi
Tečnost Pokreta
Automatska kalibracija
QMS (Quick Media Switching)
α8 AI Super Upscaling 4K
Dolby Vision / HDR10 / HLG
HFR (High Frame Rate) 4K 120 fps (HDMI)
Lokalno Zatamnjenje
Režim slike: 10 modova
AI Picture Pro
Zvuk
Audio Izlazna Snaga: 40W
α8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
AI Acoustic Podešavanje
LG Sound Sync
Simultani Audio Izlaz
Sistem Zvučnika 2.2 Channel
Dolby Atmos
Clear Voice Pro
WiSA kompaktibilan
Bluetooth Surround Ready
WOW Orchestra
Deljenje Režima Zvuka
Audio Kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Prema uputstvu)
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LANDa
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
2 x USB (v 2.0)
1 x CI Slot
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
2 x RF Ulaz (Antenna/Cable)
Smart
Magični Daljinski Upravljač
Smartphone Remote App
LG Channels
Always Ready (Uvek Spreman)
Radi sa Apple Home
AI Chatbot
Google Home / Hub
Pametno Prepoznavanje Glasa
Radi sa Apple Airplay2
Full Web Browser
Multi View
Kompaktibilno sa USB Kamerom
Home Hub
Voice ID
Google Cast
Ostalo
FreeSync Podržan (AMD)
Optimizator za Igre
VRR (Variable Refresh Rate)
HGIG Režim
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Vesa standard: 300 x 300 mm
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije84 kWh/1000h
Dimenzije sa postoljem1 226 x 776 x 325 mm
Dimenzije bez postolja1226 x 709 x 57,9 mm