LG 55QNED92A6A.AEUQ
LG 55QNED92A6A.AEUQ
LG 55QNED92A6A.AEUQ
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 99.999,00
Šifra
124798
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG QNED televizor 55QNED92A6A.AEUQ Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix, 4K Ultra HD
Tehnologija ekranaQNED
Tip Pozadinskog osvetljenjaMini LED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVDa
AndroidNe
TjunerDVB-T2/C/S2
Analognida
Slika
osvežavanje: 120 Hz izvorno (VRR 144Hz)
procesor: α8 AI Processor 4K Gen2
Wide Colour Gamut: Dynamic QNED Color
AI Genre Selection: da (SDR/HDR)
FILMMAKER MODE
dinamično mapiranje nijansi: Dynamic Tone Mapping Pro
automatska kalibracija
QMS (Quick Media Switching)
α8 AI Super Upscaling 4K
Dolby Vision / HDR10 / HLG
HFR (High Frame Rate) 4K 120 fps (HDMI)
lokalno zatamnjenje: Precision Dimming
režim slike: 10 modova
AI Picture Pro
QMS (Quick Media Switching)
Zvuk
Audio Izlazna Snaga: 40 W
sistem zvučnika: 2.2 channel
α8 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
AI Acoustic podešavanje
LG Sound Sync
Dolby Atmos
Clear Voice Pro
WiSA kompaktibilan (Up to 2.1 Channel)
Bluetooth Surround Ready
WOW Orchestra
Audio Kodek: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (Refer to manual)
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI (podržava 4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 porta))
2 x USB 2.0
2 x RF Ulaz (Antenna/Cable)
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
1 x CI Slot
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 3)
Smart
magični daljinski upravljač
pametno prepoznavanje glasa
Smartphone Remote App (LG ThinQ)
LG Channels
Always Ready (uvek spreman)
radi sa Apple Airplay2
radi sa Apple Home
AI Chatbot
Google Home / Hub
Full Web Browser
Multi View
kompaktibilno sa USB kamerom
Home Hub
Voice ID
Google Cast
Gejming
FreeSync Podržan (AMD)
optimizator za igre
VRR (Variable Refresh Rate)
HGIG Režim
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Dolby Vision za gejming (4K 120Hz)
Visok kontrast
Siva skala
Invertovati boje
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije86 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1226 x 776 x 325 mm
Dimenzije bez postolja1226 x 709 x 57,9 mm