LG 55NANO80A3B
LG 55NANO80A3B
LG 55NANO80A3B
LG 55NANO80A3B
LG 55NANO80A3B
MP cena: 59.999,00 Cena za online poručivanje 49.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 10.000,00
Šifra
120294
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
NanoCell
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG NanoCell televizor 55NANO80A3B Smart 4K
Dijagonala ekrana55 (140 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaNanoCell
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60Hz Native
procesor: α7 AI Processor 4K Gen8
4K Super Upscaling
HDR10 / HLG
AI Brightness Control
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping
modovi slike: 10
Zvuk
snaga: 20 W
2.0 Channels
AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
AI Acoustic Tuning
LG Sound Sync
Sound Sharing Mode
Simultaneous Audio Outputs
Bluetooth Surround Ready
Audio Codecs: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
WiFi 5
Bluetooth 5.1
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF In
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Audio Output)
1 x CI
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Smart
inteligentno prepoznavanje glasa
uključen magični daljinski upravljač
radi sa Apple Airplay2
aplikacija za pametne telefone: da (LG ThinQ)
veb pregledač
višestruki prikaz
kompatibilna USB kamera
radi sa Apple Home
Home Hub
glasovna identifikacija
Google Home / Hub
Google Cast
Gejming
HGIG mode
Game Optimization: da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (Up to 60Hz)
Visok kontrast
Skaliranje u sivim tonovima
Invertovanje boja
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije81 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50-60 Hz
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1235 x 780 x 230 mm
Dimenzije bez postolja1235 x 715 x 57,5 mm