LG 50UA74003LB.AEU
LG 50UA74003LB.AEU
LG 50UA74003LB.AEU
LG 50UA74003LB.AEU
LG 50UA74003LB.AEU
LG 50UA74003LB.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 44.999,00
Šifra
125957
Brand
LG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG televizor 50UA74003LB.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60Hz Native
Procesor: α7 AI Processor 4K Gen8
AI Upscaling: 4K Super Upscaling
HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping
Način slike: 10
Zvuk
audio izlaz: 20 W
sistem: 2.0 Channel
smer zvuka: prema dole
AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro: da (Auto Volume Leveling)
LG Sound Sync
Sound Mode Share
simultani audio izlaz
Bluetooth Surround Ready: da (2 Way Playback)Audio Codec AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Pogledajte priručnik)
WOW Orchestra
Audio Codec: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Refer to manual)
WiFi 5
Bluetooth 5.0
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
1 x USB 2.0
2 x RF Input (Antenna/Cable)
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Digital Audio Out)
Simplink (HDMI CEC)
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 2)
Smart
Inteligentno prepoznavanje glasa
Radi sa Apple Airplay2
Smartphone Remote App: da (LG ThinQ)
Full Web Browser
Multi View
Kompatibilnost sa USB Kamerom
Radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
AI Concierge
AI Search
Copilot
Voice ID
Google Home / Hub
Google Cast
GAMING
HGIG Mode
Optimizator Igre: da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz)