LG 43UA75003LA.AEU
LG 43UA75003LA.AEU
LG 43UA75003LA.AEU
LG 43UA75003LA.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 35.999,00
Šifra
121018
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG DLED televizor 43UA75003LA.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect LED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60Hz Native
Procesor: α7 AI Processor 4K Gen8
4K Super Upscaling
HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping
modovi slike: 9
Zvuk
snaga: 20 W
2.0 Channels
AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
Clear Voice Pro
LG Sound Sync
Sound Sharing Mode
Simultaneous Audio Outputs
Bluetooth Surround Ready: da (2-way playback)
Audio Codecs: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (See manual)
WOW Orchestra
WiFi 5
Bluetooth 5.0
LANda
Priključci
3 x HDMI
1 x USB 2.0
RF In
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Audio Output)
Smart
inteligentno prepoznavanje glasa spremno (potreban je Magic Remote)
radi sa Apple Airplay2
aplikacija za pametne telefone: da (LG ThinQ)
veb pregledač
višestruki prikaz
kompatibilna USB kamera
radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Google Home / Hub
Google Cas
Gejming
HGIG mode
Game Optimization: da (Game Dashboard)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (Up to 60Hz)
Visok kontrast
Skaliranje u sivim tonovima
Invertovanje boja
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije54 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50-60 Hz
Dimenzije sa postoljem968 x 621 x 200 mm
Dimenzije bez postolja968 x 567 x 67,9 mm