LG 43QNED86A3C.AEU
LG 43QNED86A3C.AEU
LG 43QNED86A3C.AEU
LG 43QNED86A3C.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 59.999,00
Šifra
124808
Brand
LG
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG QNED televizor 43QNED86A3C.AEU Smart 4K
QNED evo AI QNED86 4K Smart
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K Ultra HD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekrana4K QNED
Tip pozadinskog osvetljenjaEdge
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60 Hz Native
Wide Color Gamut: Dynamic QNED Color
alpha 7 AI Processor 4K Gen8
4K Super Upscaling
AI Brightness Control
HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
Dynamic Tone Mapping (dinamično mapiranje nijansi)
Local Dimming
Zvuk
audio izlaz: 20 W
sistem zvučnika: 2.0 kanala
smer zvučnika: nadole
AI zvuk: a7 AI Sound Pro (Virtuelno 9.1.2 pojačavanje zvuka)
Clear Voice Pro: da (Automatsko izjednačavanje jačine zvuka)
AI akustično podešavanje
LG Sound Sync
režim deljenja zvuka
istovremeni audio izlazi
spreman za Bluetooth Surround: da (dvosmerna reprodukcija)
audio kodeci: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (See manual)
WOW Orchestra
Wi-Fi 5
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF Input
1 x RJ-45
1 x SPDIF (Optical Audio Output)
Smart
operativni sistem: webOS 25
inteligentno prepoznavanje glasa
uključen magični daljinski upravljač
radi sa Apple Airplay2
aplikacija za pametne telefone: da (LG ThinQ)
Web Browser
Multiple View
kompatibilna USB kamera
radi sa Apple Home
Home Hub
AI Chatbot
Google Home / Hub
Google Cast
Gejming
HGIG mode
optimizator za igre: da (kontrolna tabla za igre)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (do 60Hz)
Visok kontrast
Skaliranje u sivim tonovima
Invertovanje boja
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije54 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V, 50-60 Hz
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem968 x 637 x 260 mm
Dimenzije bez postolja968 x 565 x 29,7 mm