LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
LG 32LQ63006LA
Cena za online poručivanje 27.999,00
Šifra
87959
Brand
LG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
32" [ 81 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG DLED televizor 32LQ63006LA Smart
Dijagonala ekrana32" (81 cm)
Rezolucija1920 x 1080 Full HD
Tip pozadinskog osvjetljenjaDirect LED
Forma ekranaravan
Odnos stranica16:9
Operativni sistemwebOS
Smart TVda
Androidne
Digitalni tjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Picture Mastering Index: 60 Hz
HDR tehnologija: Active HDR
HDR10 Pro
HLG
Tehnologija: LCD
ULTRA Luminance
Procesor: α5 Gen5 AI Processor
Upscaler: Full HD upscaler
Zvuk
Audio izlazna snaga: 10 W
Sistem zvučnika: 2.0ch
AI Acoustic Tuning
Clear Voice Pro
Wi-Fi (802.11ac), Wi-Di
Bluetooth
LAN
Priklojučci
HDMI x 2
ARC (Audio Return Channel)
USB 2.0 x 1
RF Ulaz
Digitalni audio izlaz (optički)
CI+
Smart TV
Magic Remote (nije uključeno u pakovanju)
Glasovno pretraživanje: da (sa MR22 Magic remote daljinskim upravljačem)
Magic Explorer
Quick Access
Internet pregledač
Miracast
Airplay (Apple to TV)
Miracast
DLNA
Simplink (HDMI CEC)
Time Shift
Snimanje TV sadržaja
Mobilna aplikacija (LG ThinQ)
Netflix
Amazonom
E-Manual
EPG
Podnaslovi
Prijem ULTRA HD TV signala
Teletekst
Energetska klasaF
Potrošnja energije27 kWh/god
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem736 x 464 x 180 mm (ŠxVxD)
Dimenzije bez postolja736 x 437 x 82,9 mm (ŠxVxD)