LG 100QNED86A6.AEU
LG 100QNED86A6.AEU
LG 100QNED86A6.AEU
LG 100QNED86A6.AEU
LG 100QNED86A6.AEU
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 399.999,00
Šifra
124775
Brand
LG
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QNED
Dijagonala ekrana
100" [ 254 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
LG QNED televizor 100QNED86A6.AEU Smart 4K
Dijagonala ekrana100 (254 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQNED
Pozadinsko osvetljenjeMini LED
Operativni sistemwebOS 25
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 120 Hz Native (VRR 144Hz)
Wide Color Gamut: Dynamic QNED Color
alpha 8 AI Procesor 4K Gen2
a8 AI super povećanje rezolucije 4K
dinamičko mapiranje tonova: da (Dynamic Tone Mapping Pro)
AI izbor žanra: da (SDR/HDR)
AI kontrola osvetljenosti
HDR (visok dinamički opseg): Dolby Vision / HDR10 / HLG
FILMMAKER MODE™
tehnologija zatamnjivanja: Precision Dimming
Motion Pro
Režim slike: 10 režima
HFR (visoka brzina kadrova): 4K 120 fps (HDMI)
AI Picture Pro
Automatska kalibracija
QMS (Brzo prebacivanje medija)
Zvuk
izlazna snaga: 40 W
sistem: 2.2 channel
Dolby Atmos
LG sinhronizacija zvuka
alpha 8 AI zvuk Pro (virtuelno 9.1.2 nadograđivanje)
Clear Voice Pro: da (automatsko podešavanje jačine zvuka)
WiSA spreman: da (do 2.1 kanala)
deljenje režima zvuka
istovremeni audio izlaz
spreman za Bluetooth Surround zvuk: da (dvosmerna reprodukcija)
audio kodeci: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
WOW Orchestra
WiFi 6
Bluetooth 5.3
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI (podrška4K 120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS (4 port))
2 x USB 2.0
2 x RF Inp (Antena/kabl)
1 x RJ-45
1 x SPDIF
HDMI Audio Return ChanneleARC (HDMI 3)
Simplink (HDMI CEC)
Smart
inteligentno prepoznavanje glasa
magični daljinski upravljač
Multi View
Aplikacija za daljinski upravljač za pametne telefone (LG ThinQ)
kompatibilnost sa USB kamerom
AI Chatbot
uvek spreman
potpuni veb pregledač
Google Cast
Google Home / Hub
Home Hub
Voice ID
radi sa Apple Airplay-om
radi sa Apple Home-om
Gaming
FreeSync Compatible (AMD)
HGIG Mod
Optimizator igre: da (kontrolna tabla igre)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
VRR (Variable Refresh Rate): da (Up to 144Hz)
Dolby Vision for Gaming (4K 120Hz)
Visoki kontrast
Skaliranje sive
Invertovanje boja
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije190 kWh/1000h
NapajanjeAC 100~240 V/50 Hz
VESA standard600 x 400
Dimenzije sa postoljem2230 x 1372 x 434 mm
Dimenzije bez postolja2230 x 1277 x 49,9 mm