HAIER H75M80FUX MiniLED
HAIER H75M80FUX MiniLED
HAIER H75M80FUX MiniLED
HAIER H75M80FUX MiniLED
HAIER H75M80FUX MiniLED
HAIER H75M80FUX MiniLED
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 109.999,00
Šifra
126354
Brand
HAIER
Energetski razred:
d
Tehnologija ekrana
Mini LED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Haier Mini-LED televizor H75M80FUX Smart 4K
Dijagonala ekrana75 (190 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaMini-LED
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVda
Memorija2GB RAM, 32 Gb
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
stopa osvežavanja: 120 Hz
HDR10
Dolby Vision
Multi-Picture režimi
Ušteda energije
MEMC
Colour Gamut: QLED
Zvuk
snaga: 2x 20W + 20W
Surrounding Sound (Simulacija zvuka)
dbx-tv
Dolby Atoms
Multi-Audio režimi
Wi-Fi 6, dual-band (2,4/5 GHz), 2T2R, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.1
LAN Etherne
Priključci
4 x HDMI 2.1
2 x USB 2.0
2 x RF
1 x Composite In
1 x RJ-45
1 x Audio In (deljiv sa Composite)
1 x izlaz za slušalice
Smart
IoT App: hOn
Glasovna kontrola na daljinu: FFGA (Far field with Google Assistant)
Google Play prodavnica
Google Assistant
Chromecast
PVR
Energetska klasaD
Potrošnja električne energije79 kWh/1000h
VESA standard600 x 300
Dimenzije sa postoljem1668 x 997 x 336 mm