HAIER H55S900UX QLED Full Array
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 84.999,00 Cena za online poručivanje 61.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 23.000,00
Šifra
126358
Brand
HAIER
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Haier DLED televizor H55S900UX Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect LED
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVda
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
stopa osvežavanja: 100/120 Hz
4K HDR
HDR10
MEMC
Quantum Dot: 1 milijarda boja
Dolby Vision
Multi-Picture režimi
Ušteda energije
Zvuk
snaga: 13W x 2 (THD 7%)@6ohm električna/ 15W x 2
Dolby Audio
Surrounding Sound (Simulacija zvuka)
dbx-tv
Dolby Atoms
Multi-Audio režimi
WiFi 2,4/5 GHz, 2T/2R, 802.11 a/b/g/n/a
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF
1 x Composite In
1 x RJ-45
1 x Audio In (deljiv sa Composite)
1 x izlaz za slušalice
HDMI 2.1 Compliance ALLM EAR
Smart
Google glasovna kontrola: FFGA (Far field with Google Assistant)
Google Asistent
Google prodavnica
Chromecast
Gaming režim
PVR
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije73 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Dimenzije sa postoljem1229 x 782 x 255 mm