HAIER H55S80FUX QLED
HAIER H55S80FUX QLED
HAIER H55S80FUX QLED
HAIER H55S80FUX QLED
HAIER H55S80FUX QLED
HAIER H55S80FUX QLED
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
MP cena: 56.999,00 Cena za online poručivanje 46.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 10.000,00
Šifra
126356
Brand
HAIER
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Haier QLED televizor H55S80FUX Smart 4K
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVda
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Stopa osvežavanja: 60 Hz
HDR10
Multi-Picture režimi
Ušteda energije
MEMC
Colour Gamut: normal
Quantum Dot - 1 milijarda boja
Zvuk
snaga: 2 x 10 W + 2 x 12 W
Surrounding Sound (Simulacija zvuka)
dbx-tv
Multi-Audio režimi
Wi-Fi 5, dual-band (2,4/5 GHz), 2T2R, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF
1 x Composite In
1 x RJ-45
1 x izlaz za slušalice
1 x Audio In (deljiv sa Composite)
HDMI 2.1 ALLM VRR eARC Compliant
Smart
IoT App: hOn
Google Assistant
Chromecast
Google Play prodavnica
PVR
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije77 kWh/1000h
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem1226 x 758,4 x 277,2 mm