HAIER H55K800UX
HAIER H55K800UX
HAIER H55K800UX
HAIER H55K800UX
HAIER H55K800UX
MP cena: 50.999,00 Cena za online poručivanje 39.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 11.000,00
Šifra
126352
Brand
HAIER
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Haier DLED televizor H55K800UX Smart 4K
Dijagonala ekrana55 (140 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDirect LED
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVda
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Stopa osvežavanja: 60 Hz
4K HDR
HDR10
Multi-Picture režimi
Colour Gamut: normal
Zvuk
snaga: 10 W x 2 (THD 7%)@6ohm
Dolby Audio
Multi-Audio režimi
Surrounding Sound (simulacija zvuka)
WiFi 2,4/5G, 2T/2R, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x Composite
2 x RF
1 x RJ-45
1 x izlaz za slušalice
1 x Audio In (deljiv sa AV)
HDMI 2.1 Compliance ALLM eARC
Smart
Google Assistant
Google glasovna kontrola
Google prodavnica
Chromecast
Gaming režim
PVR
Ušteda energije
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije77 kWh/1000h
VESA standard400 x 300
Dimenzije sa postoljem1226 x 772 x 265 mm