HAIER H55C95EUX OLED
HAIER H55C95EUX OLED
HAIER H55C95EUX OLED
HAIER H55C95EUX OLED
HAIER H55C95EUX OLED
HAIER H55C95EUX OLED
Štampaj Skini PDF Dodaj u poređenje Dodaj u listu želja
Cena za online poručivanje 109.999,00
Šifra
134777
Brand
HAIER
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
OLED
Dijagonala ekrana
55" [ 140 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
120 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Poslednji komad
Haier televizor H55C95EUX
Dijagonala ekrana55" (140 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaOLED
Tehnologija ekranaOLED
Ugao gledanja (H°/V°)178°/178°
Poboljšavanje jasnoće120 Hz
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVDa
TjunerDVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Procesor za slikuARM Cortex - Quad Core CA73
Slika
Rezolucija: 4K Ultra HD
HDR: da
HDR tehnologija: HDR10+
Kontrast: 185000:1
Proporcija: 16:9
Zvuk
Ukupna snaga zvučnika: 44 W
Zvučnici: 2 x 12 W
Subwoofer: 1 x 20 W
Tehnologija zvuka: Dolby Atmos
WiFiDa
BluetoothDa
LANNe
Priključci
4 x HDMI 2.0
2 x USB 2.0
2 x Antenski / Kablovski ulaz
1 x CI+ 1.4
Smart
Netflix
YouTube
HBO Max
Amazon Prime
Gaming
ALLM (automatski režim niskog kašnjenja)
VRR (Variable Refresh Rate)
Ostalo
Google Assistant podrška
Alexa podrška
Glasovno upravljanje
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije77 kWh/1000h
VESA standard300 x 200 mm
Dimenzije sa postoljem1230 x 768 x 295 mm