| Haier QLED televizor H50Q80FUX Smart 4K | |
| Dijagonala ekrana | 50" (127 cm) |
| Rezolucija ekrana | UHD 4K 3840 x 2160 pix |
| Tip osvetljenja | DLED |
| Tehnologija ekrana | QLED |
| Operativni sistem | Google TV |
| Memorija | 2GB RAM/32 GB |
| Smart TV | Da |
| Android | ne |
| Tjuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Analogni tjuner | da |
| Slika | |
| osvežavanje: 60 Hz (120 Hz u Gaming mode) | |
| Dolby Atmos | |
| HDR10 | |
| Dolby Vision | |
| Quantum Dot: 1 milijarda boja | |
| Multi-Picture režimi | |
| Ušteda energije | |
| MEMC | |
| Colour Gamut: QLED | |
| Zvuk | |
| snaga zvuka: 2 x 9,5 W + 2 x 15 W | |
| Surrounding Sound (Simulacija zvuka) | |
| dbx-tv | |
| Dolby Atoms | |
| Multi-Audio režimi: User | |
| Wi-Fi 5, dual-band (2,4/5 GHz), 2T2R, 802.11 a/b/g/n/ac | |
| Bluetooth 5.1 | |
| LAN Ethernet | |
| Priključci | |
| 4 x HDMI 2.1 ALLM VRR eARC Compliant | |
| 2 x USB 2.0 | |
| 1 x Composite In | |
| 2 x antenski | |
| 1 x RJ-45 | |
| Smart | |
| Google TV | |
| IoT App: hOn | |
| Google Play prodavnica | |
| Google Assistant | |
| Glasovna kontrola na daljinu: FGA (Far field with Google Assistant) | |
| Chromecast | |
| HBBTV | |
| Energetska klasa | F |
| Potrošnja električne energije | 65 kWh/1000 h |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Dimenzije sa postoljem | 1111,2 X 710,4 X 277,2 mm |