HAIER H43S80FUX
HAIER H43S80FUX
HAIER H43S80FUX
HAIER H43S80FUX
HAIER H43S80FUX
Cena za online poručivanje 32.999,00
Šifra
140890
Brand
HAIER
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
QLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Google TV
Haier QLED televizor H43S80FUX Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana4K UHD 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaQLED
Operativni sistemGoogle TV
Smart TVda
TjunerDVB-T2/C/S2
Analogni tjunerda
Slika
Stopa osvežavanja 60 Hz
HDR10
Multi-Picture režimi
Ušteda energije
MEMC
Colour Gamut normal
Quantum Dot - 1 milijarda boja
Zvuk
snaga 2 sx 9,5 W (THD 7%)@6ohm electrical/ 15 W x 2
Surrounding Sound (Simulacija zvuka)
dbx-tv
Multi-Audio režimi
Wi-Fi 5, dual-band (2,4/5 GHz), 2T2R, 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.1
LAN Ethernet
Priključci
4 x HDMI
2 x USB 2.0
2 x RF
1 x Composite In
1 x RJ-45
1 x izlaz za slušalice
1 x Audio In (deljiv sa Composite)
HDMI 2.1 ALLM VRR eARC Compliant
IoT App: hOn
Google Assistant
Chromecast
Google Play prodavnica
HBBTV
PVR
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije48 kWh/1000h
VESA standard300 x 300
Dimenzije sa postoljem957 x 605 x 211 mm