FOX 75WOS626D
FOX 75WOS626D
FOX 75WOS626D
FOX 75WOS626D
FOX 75WOS626D
Cena za online poručivanje 69.999,00
Šifra
139977
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
75" [ 190 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
FOX DLED televizor 75WOS626D Smart 4K
Dijagonala ekrana75" (190 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaDIRECT LED (DLED)
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Operativni sistemWebOS WEE3.0
ProcesorARM Cortex-CA73 quad core
Memorija8 GB, RAM 1,5 GB
Smart TVda
Androidne
TjunerATV/DTV-C,T,T2,S,S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60 Hz
HDR10/HLG tehnologija
ULTRA KONTRAST
pokretna rezolucija: 1000 RMR
osvetljenost ekrana: 280 cd
vreme odziva: 8 ms
ugao gledanja: 178 stepeni
Zvuk
snaga zvučnika: 2 x 10 W
podržava Dolby Audio i Ultra Surround
WiFi (2,4/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Bluetoothda
LANda
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB
1 x AV-IN
1 x RJ-45
1 x optički digitalni audio izlaz
1 x L,R audio
1 x Izlaz za slušalice
1 x Cl+
Smart
magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
podržava glasovne komande i ThinQ AI
podržava bežičnu tastaturu i miša
podržava Netflix, You Tube, Prime Video
podržava Apple AirPlay
PVR – funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije127 kWh/1000h
VESA standard400 x 360
Postoljemetalne nogice
Raspon postolja (ŠxD)128 x 25 cm
Dimenzije sa postoljem1680 x 1030 x 280 mm
Dimenzije bez postolja1680 x 960 x 90 mm