FOX 65WOS640EU
FOX 65WOS640EU
FOX 65WOS640EU
FOX 65WOS640EU
FOX 65WOS640EU
Cena za online poručivanje 49.999,00
Šifra
133480
Brand
FOX
Energetski razred:
g
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
65" [ 165 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
WebOS
FOX DLED televizor 65WOS640EU Smart 4K
Dijagonala ekrana65" (165 cm)
Rezolucija ekranaUHD 4K 3840 x 2160 pix
Tehnologija ekranaDIRECT LED (DLED)
TFT sa aktivnom matricom
Quad coreARM Cortex-A55 Quad Core
Memorija8 GB, RAM 1,5 GB
Operativni sistemWebOS 6.0
Smart TVda
Androidne
TjunerATV/DVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
H.265
Slika
osvežavanje: 60 Hz
HDR10/HLG tehnologija
dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 280 cd
vreme odziva: 8 ms
pokretna rezolucija: 1000 RMR
ugao gledanja: 178°
Zvuk
Snaga zvučnika: 2 x 10 W
Dolby Audio i Ultra Surround
WiFi (2.4GHz/5GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac)
Bluetoothda
LANda
Priključci
3 x HDMI 2.0
2 x USB
AV-IN
RJ-45
audio L,R
optički digitalni audio izlaz
izlaz za slušalice
CI+
Smart
magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
podržava glasovne komande i ThinQ AI
podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
podržava bežičnu tastaturu i miša
Hbb tv 2.0
Netflix, You Tube, Prime Video
PVR – funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
Energetska klasaG
Potrošnja električne energije111 kWh/1000h
Napajanje220-240 V/50 Hz
VESA standard400 x 400
Postoljemetalne nogice
Raspon postolja (ŠxD)135 x 29 cm
Dimenzije sa postoljem145o x 890 x 290 mm
Dimenzije bez postolja145o x 830 x 80 mm