FOX 50DTV230E
FOX 50DTV230E
FOX 50DTV230E
FOX 50DTV230E
FOX 50DTV230E
Cena za online poručivanje 24.999,00
Šifra
130945
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
50" [ 127 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
ne
VESA standard
200 x 200
FOX DLED televizor 50DTV230E
Dijagonala ekrana50" (127 cm)
Rezolucija ekranaFull HD 1920 x 1080 pix
Tehnologija ekrana TFT sa aktivnom matricom
Pozadinsko osvetljenje DIRECT LED
Smart TVne
Androidne
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Podržava H.265
Slika
osvežavanje: 60 Hz
pokretna rezolucija: 1000 RMR
osvetljenje: 220 niti
dinamički kontrast: ULTRA Kontrast
vreme odziva: 8 ms
ugao gledanja (H/V): 178°/178°
Zvuk
izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W)
WiFine
Bluetoothne
LANne
Priključci
3 x HDMI 1.4
2 x USB 2.0
1 x AV ulaz
1 x RJ-45
1 x Audio (L, R) ulaz
1 x Digitalni koaksijalni audio izlaz
1 x Izlaz za slušalice
1 x CI+
PVR - funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom jeziku
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije57 kWh/1000h
VESA standard200 x 200
Postoljeplastične nogice
Raspon postolja (ŠxD)990 x 260 mm
Dimenzije sa postoljem1110 x 710 x 260 mm
Dimenzije bez postolja1110 x 650 x 80 mm