FOX 43WOS626D
FOX 43WOS626D
FOX 43WOS626D
FOX 43WOS626D
FOX 43WOS626D
Cena za online poručivanje 24.999,00
Šifra
133170
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
3840 x 2160 (4K)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Operativni sistem
WebOS
FOX DLED televizor 43WOS626D Smart 4K
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekrana3840 x 2160 pix
Tip osvetljenjaDIRECT LED
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
Procesor za slikuARM Quad-Core C73
Memorija8 GB, RAM 1,5 GB
Operativni sistemwebOS WEE3.0
Smart TVda
Androidne
TjunerATV/DTV-C,T,T2,S,S2
Analogni tjunerda
Podržava H.265
Slika
dinamički kontrast: ULTRA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 250 cd
vreme odziva: 8 ms
podržava: HDR10/HLG tehnologiju
pokretna rezolucija: 1000 RMR
ugao gledanja (H°/V°): 178°/178°
Zvuk
snaga zvučnika 2x10 W
podržavadolby Audio
podržava Ultra Surround
WiFi 2,4/5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Priključci
HDMI 2.0 x 3
USB x 2
AV-in
RJ-45
L,R
Izlaz za slušalice
Optički digitalni audio izlaz
CI+
Smart
magični daljinski upravljač sa senzorom pokreta
podržava glasovne komande i ThinQ AI
podržava deljenje ekrana sa mobilnim uređajem i računarom
podržava Netflix, You Tube, Prime Video, Air play
podrška za Hbbtv2.0
PVR - funkcija snimanja sadržaja
Multijezični meni, uključujući i meni na srpskom
"Frameless" dizajn
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije51 kWh/1000h
VESA standard200 x 140
Postoljeplastične nogice
Raspon postolja (ŠxD)80 x 21 cm
Dimenzije sa postoljem960 x 610 x 210 mm
Dimenzije bez postolja960 x 560 x 90 mm