FOX 43WHA471E
FOX 43WHA471E
FOX 43WHA471E
FOX 43WHA471E
FOX 43WHA471E
MP cena: 25.999,00 Cena za online poručivanje 20.999,00
Ušteda u odnosu na MP cenu 5.000,00
Šifra
133168
Brand
FOX
Energetski razred:
f
Tehnologija ekrana
DLED
Dijagonala ekrana
43" [ 109 cm ]
Rezolucija ekrana
1920 x 1080 (Full HD)
Osvežavanje ekrana
60 Hz
Smart
da
Operativni sistem
Whale OS
FOX DLED televizor 43WHA471E Smart
Dijagonala ekrana43" (109 cm)
Rezolucija ekranaFHD 1920 x 1080 pix
Tip osvetljenjaDirect LED
Tehnologija ekranaTFT sa aktivnom matricom
ProcesorARM Cortex C35 Quad-Core 1,9 GHz
Memorija8 GB, RAM 1 GB
Operativni sistemWhale OS
Smart TVda
Androidne
TjunerDVB-T/T2/C/S/S2
Analogni tjunerda
Slika
osvežavanje: 60 Hz
pokretna rezolucija: 1000 RMR
dinamički kontrast: MEGA KONTRAST
osvetljenost ekrana: 220 cd
vreme odziva: 8 ms
ugao gledanja: 178°
Zvuk
izlazna snaga zvučnika: 16 W (2 x 8 W)
Wi-Fi (ugrađen)
Bluetoothda
LANda
Priključci
3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x AV ulaz
1 x digitalni koaksijalni audio izlaz
1 x izlaz za slušalice
1 x CI+
Smart
podrška za deljenje ekrana sa mobilnim uređajem
podrška za bežičnu tastaturu i miša
podržava: Youtube, Prime Video, Netflix, Disney, EON, Orion, Iris
PVR – funkcija snimanja sadržaja
Hotel mod
Multijezični meni i meni na srpskom
Energetska klasaF
Potrošnja električne energije45 kWh/1000h
VESA standard200 x 100
Postoljeplastično
Raspon postolja85 x 22 cm
Dimenzije sa postoljem960 x 610 x 220 mm
Dimenzije bez postolja960 x 560 x 70 mm